Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Wallpapery na tablet - obrázky ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapery na tablet. vhodné pro PC, tablet, počítač, phablet, monitor, notebook, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy BlackBerry OS, Mac, SUSE Linux, Microsoft Windows 8, OSX, Windows Me, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Fedora, Android. Wallpapery do mobilu z kategorií vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, květiny, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, Formule 1, Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, fantasy, hmyz a pavouci. Dostupná rozlišení jsou 640x480, 1080x1800, 1680x1050, 2048x1536, 1600x900, 1440x960, 1920x1080 Full HD, 1800x1440, 1536x2048, 3200x1800, 1600x2560, 1920x1280, 1600x900, 2048x1080, 1366x1024, 393x786 atd.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Internet, síť, volný čas a zábava

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zlatý slavík, Žijící, Mluvčí, Prezidenti, Esejista, Komik, Obchodník, Český slavík, Sebevražda, Právník, Hejtman, Rakousko-Uhersko, Historik, Svatý, Pittsburgh Penguins, Válka, Dabérka, Rakušan, Trenérka, Teolog, Spisovatel, Podnikatel, New Jersey Devils, Antropolog, Malíř, První republika, Američan, Florida Panthers, ČSSD, Zpěvák, Prezidenti USA, Vrah, Křesťanství, Prezident USA, Skladatel, Vůdce apod.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Logické, Akční hry, Karetní hry, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, počítače, Fotografie Gillian Anderson, Full HD pozadí na PC, Free game online hry, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání, mms, obrázky, básničky, texty k jmeninám, Wallpapery na tablet, Hry pro kluky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkazy

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Full HD pozadí na PC - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro smartphone, tablet, displej, počítač, notebook, mobilní telefon, monitor, PC, ultrabook, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 2000, Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows Me, FreeBSD, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 98. Full HD tapety ke stažení jsou rozdělené kategorií: voda a bubliny, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, rostliny, noční města, operační systémy, Windows, květiny, kytky, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, příroda, krajina, auta, hudební tapety, zvířata, motorky, motocykly, budovy a stavby, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů 1920x1280, 2048x1080, 1152x1920, 412x846, 2160x3840, 1600x1200, 768x1024, 2560x1440, 1440x900, 800x1280, 1152x864, hi res 2560x1920, 1680x1050, 1024x600, 393x786, 1600x2560 atd.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Informace, volný čas a zábava

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Keywords:Webové html5 hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, školství, Slovakia, Croatia, Czechia, odkaz, Superhry a hry online zdarma, cestování, Omalovánky k vybarvení, Biografie známých osobností, internet, linky

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Přísloví, aforismy, motta, moudra, bonmoty, rčení, hlášky

Citáty slavných osobností, Přísloví, aforismy, motta, moudra, bonmoty, rčení, hlášky, přehledně rozdělené do kategorií: moudra o dětech, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o lásce, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, přísloví o naději od různých známých osobností.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Sportovní, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry a tak podobně.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Klíčová slova: zdroje informací, Přehled přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, FC Bayern Munich, K, Životopisy osobností, URL, Juventus FC taliansky profesionálny futbalový klub, zábava, Městské a obecní prapory obcí ČR, Free game online hry, Přehled státních vlajek států světa

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Free game online hry

Doporučujeme free game online hry Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Akční hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Střílečky, Hry pro děti, Závody aut, Pro dívky a tak dále.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: matematika, různé, nástroje, náboženství a křesťanství, stavebnictví, hardware, filozofie, zločin a právo, zkratky, politika, literatura, materiály, fyzika, lékařství a medicína, internet, počítače, nápoje, účetnictví, školství, latina, příroda, sport, software, cestování atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry . Naleznete zde Střílečky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, parkování - parkovačky, Karetní, Bojové online gamesy a podobně.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj apod.

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, F, humor, Narozeniny, Velikonoce, tapety, omalovánky, multimédia, Online hry pro děti zdarma, Online zeměpisné testy zdarma, Obrázek Korzet, Dopravní značky, Ilustrační obrázky, hyperlinky

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Relaxační hry, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Logické hry, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Adventury, Brutální krvavé hry, Závody aut a tak dále.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak vytvořit, v čem upravit, v čem spustit, jak otevřít, kterak editovat, jak přehrát, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak importovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, komprimace dat, obrazy disků, grafiku, systémové soubory, hudební audio soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory, konfigurační soubory apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Klíčová slova: webové stránky, č, Členské země americké federace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přehled formátů souborů, Vlajky měst Jihomoravského kraje, Super online hry zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, webovky, weby, kuriozity, internetové stránky, Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Papír: „Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Poslanec příjde do restaurace a říká číšníkovi: "Chtěl bych něco, co v parlamentu nemáme." Číšník odpovídá: "Mozeček může být?"

Novomanžel se ptá sve ženy: "Proč už půl hodiny držíš tu slepici za krk?" "Vařim!" "A to takhle ? "No, vždyt tady se píše: Slepici půl hodiny mírně dusíme."

Další odkazy:

Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám
Fantasy wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Obrázek Jóga
Obrázky na plochu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sarah Michelle Gellar
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázek Femme fatale
Zajímavé webové stránky
Cestovatelské stránky
Poker karetní hra
Tipy na Partnerské weby
Tým NHL Buffalo Sabres
Full-HD tapety na pozadí PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.