Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, informativní provozní značení, výstražné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Strategie, Postřehové hry, Střílečky, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Adventury a tak dále.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Michigan, New Hampshire, Kansas, Oregon, Massachusetts, Idaho, New Jersey, Mississippi, Nebraska, Washington, Maryland, Vermont, Iowa, Virginie, Tennessee, Montana, Wyoming, Minnesota, Indiana, Colorado, Severní Karolína, Ohio, Missouri, Arkansas, Alabama atd.

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - wallpapers na plochu počítače

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. můžete využít v ultrabook, notebook, displej, mobilní telefon, monitor, smartphone, tablet, obrazovka počítače, PC, phablet, počítač a pro operační systémy Windows 98, macOS, OSX, Linux Xubuntu, Java ME, Windows Server 2012, Windows 7, Linux Ubuntu, Mac, Lubuntu, Red Hat Linux. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, noční města, psi a štěňátka, příroda, krajina, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, rostliny, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, letadla. Dostupné rozměry 1600x900, 360x720, 854x480, 360x760, 1280x768, 800x1280, 1080x1800, HD 1280x720, 750x1334, 2560x1440, 1200x1920, 1680x1050, 640x480, 375x667, 1366x1024, 1280x960 atd.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, měny, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí apod.

Klíčová slova: linky, Vlajky států USA, humor, tipy, Obrázek Těhulky, zábava, zajímavosti, zeměpis, Celebrita Nelly Furtado, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, Kliparty pro Office, kuriozity

Přísloví, úsloví, moudrosti, bonmoty, hlášky, myšlenky, rčení

Citáty slavných, Přísloví, úsloví, moudrosti, bonmoty, hlášky, myšlenky, rčení, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o lži, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o penězích od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Pozadí na plochu PC - obrázky na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu PC. lze použít v mobil, počítač, monitor, PC, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet, notebook, tablet, smartphone a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Android, Windows 10, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Java ME, FreeBSD, Windows 98, Chrome OS. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako flóra, stromy, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, květiny, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, nature - příroda, hmyz a pavouci, Formule 1, fraktály, oceán, moře, pláže, motorky, ptáci, Rally, závody aut, zvířata, sportovní wallpapery. Stahujte v rozlišení Full HD 1080x1920, 1024x600, 854x480, 2048x1536, 412x846, 2560x2048, 2560x1440, 1680x1050, 1280x1024, 2560x1920, 1920x1280, 1280x720, 1280x854, 1600x900, 360x720, 1600x2560 atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Keywords:URL, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Federace USA, Flags of the world countries, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, V, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Celebrity Carmen Electra, Kliparty pro Office, Obrázky vlajek měst ČR, Databáze osobností Kdo je to?

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: technika, nápoje, chemie, školství, náboženství a křesťanství, počítače, materiály, psychologie, účetnictví, matematika, jídlo, zkratky, nemoce, politika, literatura, stavebnictví, zločin a právo, internet, věda, lékařství a medicína, filozofie, latina, rostliny, nástroje atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: internetové stránky, doporučujeme, P, Státní vlajky všech států, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Přehled státních vlajek států světa, Online životopisy, biografie slavných osobností, Historie strategických válečných her, Online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Oddechové, Střílečky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Velikonoční hry, Pro dívky, Sportovní, Vánoční online hry, Klasické, Karetní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Anekdoty, frky, fórky, ftipy, vtipné texty, černý humor

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, frky, fórky, ftipy, vtipné texty, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, kameňáky, černý humor, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, murphyho zákony apod.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Vtipné texty, kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, frky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, ftipy, vtípky, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipné básničky, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, kameňáky, poslední věty před smrtí apod.

Nejlepší online hry zdarma

Běžte na nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Vaření a smažení, Logické hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Farmářské hry, Adventury, Střílecí hry, Auta a závodní, Deskovky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Barbie hry apod.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, weby, Online hry zdarma, Co je to omalovánka?, Online web Hry zdarma bez registrace, Nejhranější online testy a kvízy, Vše o Vánocích, Carmen Electra, Státní prapory, B, hyperlinky

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako herectví, herci a herečky, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, Spisovatelé a básníci, věda, rodinné a příbuzenské vztahy, profese a zaměstnání, fikce a fantasy, sportovci a sportovkyně, vlastnosti, národnost, politici, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, osobnosti, nadpřirozené osoby, filozofie, psychologie atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, láska, mapy, ptáci, hmyz, jídlo a nápoje, přístroje, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, nástroje a přístroje, květiny, symboly, rostliny, věda, muži, hudba, zelenina, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent, auta, ženy a dívky, dopravní prostředky, osobnosti a lidé atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Ohio, Illinois, Vermont, Arkansas, Kalifornie, Severní Dakota, Louisiana, Virginie, Colorado, Montana, Minnesota, Maine, Mississippi, Iowa, Pensylvánie, Indiana, Nové Mexiko, Connecticut, Washington, Michigan, Tennessee, Oklahoma, Texas, Delaware, Missouri, Nevada atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Klíčová slova: výukové pomůcky, Pozadí na plochu PC, volný čas, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Adventní magazín, Smuteční kondolence, Hry pro nejmenší online, A, pro dospělé, webové stránky, multimédia, odkaz, Gisele Bündchen, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Divná rodina: "Karle, vy jste fakt divná rodina, ty jsi homosexuál, brácha je teplej, táta je na kluky, je u vás vůbec někdo na ženský?" "Jo je, ségra!"

Jak se říká rozhodčímu, který vyloučí více než tři čtvrtiny hokejistů? Kanibal.

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Přání k svátku ke stažení
Blahopřání ke sňatku a k výročí svatby
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Aston Villa FC
Tým NHL Arizona Coyotes
Zajímavé webové stránky
Le Omaha Hold’em poker
Odkazy na užitečné webové stránky
Vánoční sušenka
Doporučené internetové odkazy
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Dětské omalovánky
Odkazy na zajímavé weby
Sharon Stone
Velikonoční tapety na plochu PC

Děkujeme vám za vaši návštěvu.