Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak spustit, jak importovat, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, čím prohlížet, jak otevřít následující typy souborů: grafiku, video soubory, koncovky souborů, dokumenty, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, systémové soubory apod.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Aljaška, Montana, New Hampshire, Tennessee, Missouri, Alabama, Pensylvánie, Louisiana, Colorado, Texas, Oregon, Oklahoma, Idaho, Wyoming, Jižní Karolína, Indiana, Nebraska, Jižní Dakota, Západní Virginie, Vermont, Wisconsin, Illinois, Massachusetts, Mississippi, Havaj, Maryland atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma . Naleznete zde Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Strategie, Sportovní hry, Bojové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Střílečky, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Animace a tak dále.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Wallpapery do mobilu - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery do mobilu. můžete využít v tablet, notebook, ultrabook, mobil, phablet, mobilní telefon, displej, počítač, obrazovka počítače, PC, smartphone a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows 10, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Java ME, Windows 95, Slackware, Windows 98, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Red Hat Linux. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako tenisté a tenistky, motorky, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, zvířata, květiny, nature - příroda, sportovní wallpapery, Formule 1, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, ptáci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolit si můžete rozměry 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1080x1800, 1920x1440, 800x1280, 1280x720, 1440x960, 360x720, 375x812, 2560x1600, 2560x2048, 3200x1800, 1920x1280, 2160x3840, 3200x1200, 2048x1080 atd.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Herečka, Florida Panthers, Ministr, Američané, Podnikatel, Slováci, Atentát, Američan, Mim, Zpěvačka, Diplomat, Generalissimus, Nežijící, Avangard Omsk, Textař, Husité, Životopis, Itálie, Vojáci, Náboženství, Zlatý slavík, Komik, KSČ, Rock ‚n‘ Roll, Spisovatel, Hejtman, Válka, Prezidenti USA, Olympijský vítěz, Češi, Obchodník, Komunista, Královna, Ministr zahraničí, Olympiáda, NHL apod.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Biografie známých osobností, multimédia, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Cestování po České republice, M, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Vlajky spojených států amerických, zeměpis, Nejhranější online hry zdarma, URL

Online hry pro děti zdarma

Doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Závodní moto hry a tak podobně.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Informace, cestování, hry, zábava

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Keywords:Stručný slovník pojmů a termínů, Stručný encyklopedický slovník, webovky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Cristiano Ronaldo, výukové pomůcky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky, flags, K, Obrázky na PC ke stažení, zadarmo

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Online hry zdarma

Zapařte si online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Adventury, Závody aut, Logické hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Strategie, Animace, Karetní hry, Bojové hry, Postřehové hry, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry a tak dále.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím zobrazit, jak exportovat, čím prohlížet, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, jak převést, jak konvertovat, jak importovat následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, obrazy disků, internet a web, hudební audio soubory, dokumenty, šablony dokumentů, video soubory, písma, fonty, komprimace dat, koncovky souborů apod.

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: V, Onlinovky zdarma, Online hry pro děti zdarma, Obrázek Zdravotní sestra, humor, Online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, La Juventus Football Club, doporučujeme, internetové stránky, Webové online testy zdarma, Wallpapery do mobilu

Online vánoční webzine - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jarmark, Vánoční ubrusy, Pozadí, Květiny, Jmelí, Vánoční koledy, Dárky, Monitor, Keramika, Sám doma, Láska nebeská, Řetězy, SMS, Vánoční prostírání, Lego, Televize, Pro děti, Svíčky, bezlepkové cukroví, Adventní kalendář, Betlém, Vánoční koule, Nový rok, Mrazík, Omalovánky, LED svíčky, Přání, Tapeta, Třásně, Osvětlení do oken, Plocha apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ježíš Kristus, Svíčky, Vánoční koledy, Santa Claus, Láska nebeská, Pro děti, Alkoholový kalendář, Vídeň, Ohňostroj, Kavkazská jedle, Omalovánky, Recepty, Anglicky, Vánoční prostírání, Vykrajovátka, Vánoční ubrusy, Šišky, Filmy, Kapr, K Vytisknutí, Vánoční stromek, Borovice, Striezelmarkt, Windows, PF, Květiny, Dia, Historické ozdoby, Štóla, Adventní svícen, Stromeček apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, auta, ovoce, hudba, halloween, přístroje, láska, dopravní prostředky, mapy, Vánoce a Advent, muži, nápoje, ženy a dívky, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, ptáci, rostliny, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, sport, náboženství, osobnosti a lidé atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, M, Obrázek Těhulky, odkaz, volný čas, kuriozity, Obrázek Jóga, školství, odkazy, PC pozadí pro Windows

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj apod.

Kameňáky, vtipy, černý humor, vtípky, fóry, fórky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, černý humor, vtípky, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, Frky ze života, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Windows, O gayích a homosexuálech, O škole, O důchodcích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, O Chucku Norrisovi, O Němcích apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, frky, černý humor, vtipy, fórky, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O manželství, O Němcích, O mužích, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O škole, Frky ze života apod.

Síť, cestování, hry, zábava

Klíčová slova: tipy, Ilustrační obrázky, pro dospělé, pro děti, internet, Luis Alberto Suárez, Seznam vlajek měst České republiky, K, Státy a jejich prapory, Obrázky ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, weby, Oslava jmenin - přání, obrázky, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Zemřel bohatý žid. Notář čte poslední vůli: "A Karlovi, kterému jsem slíbil, že si na něj vzpomenu v závěti, posílám srdečný pozdrav."

Další odkazy:

Omalovánky v USA a jejich použití
Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy na užitečné weby
Tým NHL Washington Capitals
Bio Eliza Dushku
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Sexy Gisele Bündchen
Tipy na zajímavé weby
Sexy Gwen Stefani
Zajímavé webové stránky
Obrázek Sexy žena
Svátky, jmeniny, kalendář
Zajímavé internetové odkazy
Inzeruj, inzerce zdarma
Americké vlajky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.