Dále doporučujeme, volný čas a zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Aforismy, myšlenky, výroky, moudrosti, hlášky, moudra, úsloví

Citáty slavných, Aforismy, myšlenky, výroky, moudrosti, hlášky, moudra, úsloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o bohatství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o penězích, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o člověku od různých známých osobností.

Síť, volný čas a zábava

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, měny, firmy a společnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, obecné zkratky, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Montana, New York, Illinois, Florida, Indiana, Nevada, Idaho, Oregon, Havaj, Západní Virginie, Texas, Iowa, Pensylvánie, Nové Mexiko, Michigan, Virginie, Missouri, Alabama, Nebraska, Connecticut, New Hampshire, Kalifornie, Jižní Dakota, Wyoming, Severní Karolína atd.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: kuriozity, tipy, A, Státní vlaječky, prapory, Blahopřání k MDŽ, Obrázky na PC, Dopravní značky, Ilustrační obrázky, Gratulace k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a svátku., Free game online hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, volný čas, Prapory regionů a království

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Logické, Sportovní a tak podobně.

Kameňáky, vtipy, černý humor, fórky, vtípky, frky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtipy, černý humor, fórky, vtípky, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, černý humor, frky o zvířatech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, židovské anekdoty apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Náš tip, volný čas a zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:Online biografie, životopisy osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis, Detroit Red Wings, internet, Onlinovky zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Fond d écran, Dopravní značení, Nej hry online, A

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Free game online hry

Zkuste free game online hry. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Logické, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Informace, volný čas a zábava

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak importovat, jak převést, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit, jak spustit, v čem upravit soubory následujících typů: dokumenty, systémové soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, grafiku, šablony dokumentů, video soubory, obrazy disků, internet a web, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Obrázky ke stažení, Sharon Stone, zajímavosti, Super online hry zdarma, linky, Gillian Anderson, odkaz, Vše o Vánocích, Vánoční web, webové stránky

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako sportovci a sportovkyně, herectví, herci a herečky, státní správa, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, poruchy, filozofie, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, národnost, záliby a hobby, profese a zaměstnání, umělci a umění, přezdívky, fikce a fantasy, školství a vzdělávání, politika atd.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . Mj. na webu naleznete Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Logické hry, Akční hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry a tak dále.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Puzzle a skládačky, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Deskovky, Hannah Montana, online html5 hry, Akční gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Barbie hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Střílecí hry, Auta a závodní, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Super online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme super online hry zdarma . Naleznete zde Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Sportovní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Klasické, Bojové online gamesy, Závodní, Velikonoční hry, Strategie a podobně.

Full HD pozadí na PC - obrázky na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí na PC. lze použít v monitor, notebook, tablet, displej, PC, ultrabook, počítač, phablet, obrazovka počítače, smartphone, mobil a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 7, OSX, Android, Red Hat Linux, Chrome OS, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows Server 2012. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, auta, příroda, krajina, letadla, budovy a stavby, psi a štěňátka, zvířata, dopravní prostředky, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, rostliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky. Vyberte si rozměr z 1152x864, 2048x1536, 1152x1920, 2160x3840, 2560x1440, 2560x2048, 640x480, HD 1280x720, 1280x960, 1600x900, 1440x2560, 360x640, 1600x1200, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 1024x600 atd.

Klíčová slova: info, zdroje informací, Biografie známých osobností, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Super online flash hry, Maria Sharapova fotky, Tapety na plochu PC, Vlajky států USA, Stručný encyklopedický slovník

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky apod.

Anekdoty, frky, vtipné texty, vtipy, fórky, ftipy

Chcete se pobavit? Anekdoty, frky, vtipné texty, vtipy, fórky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, židovské anekdoty, černý humor apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Internet, síť, volný čas a zábava

Klíčová slova: odkazy, doporučujeme, Super online hry zdarma, Super online kvízy, webovky, Laetitia Casta, Online web Hry zdarma bez registrace, pro dospělé, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zdarma, humor, URL, Gratulace zdarma, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralův problém: Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Nevěřim na horoskopy.

Další odkazy:

Levné letenky
Recepty na vánoční jídla, moučníky a cukroví
Tipy na Partnerské weby
Milla Jovovich
Tým NHL Chicago Blackhawks
Naše tipy na užitečné weby
Biografie Mandy Moore
Naše tipy na zajímavé stránky
Cestovatelské stránky
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Sexy Ashlee Simpson
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajka Grenady
Celebrita Kirsten Dunst

Děkujeme vám za vaši návštěvu.