Gábina Partyšová profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Gábina Partyšová

Gábina Partyšová fotka

profil Gábina Partyšová

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Gábina Partyšová. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Gábina Partyšová? Kolik váží, kolik měří Gábina Partyšová? Jaké jsou míry Gábina Partyšová? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Gábina Partyšová se narodila 1978-06-09. Měří 170 cm.

Křestní jméno:Gábina
Příjmení:Partyšová
Povolání:modelka zpěvačka
Datum narození:1978-06-09
Výška:170 cm
Hmotnost:0 kg
Web stránka:https://gabinapartysova.theworkpc.com/
Místo narození:Brno, Česká republika

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Gábina Partyšová foto a fotky Gábina Partyšová.

Náš tip: Zkuste také navštívit nové stránky o Kim Kardashian. Jedná se o americkou herečku a modelku narozenou v roce 1980.

English version of bio, Gábina Partyšová biography, profile you can found here


Gábina Partyšová obrázek, foto

Několik fórů na závěr. Vtip Úhel pohledu: Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Přiští měsíc se prý bude konat Benefiční koncert pro otrávené metylalkoholem. Účast potvrdili Bílá,Hůlka...

Seladon

Seladon je označení pro člověka, který přehnaně dbá na své chování i vzhled, takže působí příliš uhlazeně. Jako seladon se označuje také milovník nebo nápadník. Seladon často vypadá jako manekýn. Má pečlivě udržovaný účes podle pravidel nejnovějších módních trendů, starší muži...

Veronika Freimanová

Veronika Freimanová je divadelní i filmová herečka, vítězka dvou anket TýTý. K jejím nejznámějším rolím patří postavy z filmů Rafťáci, Sněženky a machři, Snowboarďáci nebo v seriálu Vyprávěj.Veronika Freimanová často vystupuje v komediích. Je absolventkou pražské konzervatoře....

Stážista

Stážista je člověk, který vykonává stáž. Obvykle se jedná o pracovní či studijní pobyt, ve kterém má stážista načerpat především zkušenosti a získat praxi v oboru nebo v dané firmě. Stáže mohou být placené i neplacené.Firmy a další zaměstnavatelé často nabízejí místa pro stážisty,...